REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Enea inwestuje rekordowe 4,4 miliarda złotychartykuł
Pokaż artykuł
Enea inwestuje rekordowe 4,4 miliarda złotych
Grupa Enea podsumowała trzy kwartały 2025 roku. Poinformowała, że przeznaczyła już 4,4 mld zł na inwestycje – to dwa razy więcej niż rok wcześniej. Największe środki trafiły w odnawialne źródła energii, ale spółka rozbudowuje też infrastrukturę sieciową, rozwija nowe bloki gazowe oraz zazielenia energetykę węglową.
Kraków: W Mydlnikach powstało Lokalne Centrum Sterowania kolejąartykuł
Pokaż artykuł
Kraków: W Mydlnikach powstało Lokalne Centrum Sterowania koleją
System zapewni nie tylko bezpieczeństwo podróżnym, ale także ułatwi dostęp do informacji podróżnym....
Dolny Śląsk: Inwestor z Francji wybuduje nową fabrykę w Ząbkowicach Śląskichartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Inwestor z Francji wybuduje nową fabrykę w Ząbkowicach Śląskich
W Ząbkowicach Śląskich po raz kolejny zainwestuje francuska grupa Baud Industries. Przy ul. Kamienie...
Port Gdynia gotowy na największe statki świata. Obrotnica nr 2 oddana do użytkuartykuł
Pokaż artykuł
Port Gdynia gotowy na największe statki świata. Obrotnica nr 2 oddana do użytku
Port Gdynia oddał do eksploatacji nową Obrotnicę nr 2 o średnicy 480 metrów, umożliwiającą obsługę statków do 400 metrów długości. Inwestycja, współfinansowana ze środków UE, znacząco zwiększa możliwości nawigacyjne portu i przygotowuje go na przyjmowanie największych jednostek operujących na Bałtyku.
Przebudowa ul. Tęczowa 84inwestycja
Pokaż inwestycję
Przebudowa ul. Tęczowa 84
Wrocław, Stare Miasto, ul. Tęczowa 84a
Fabryka Nutricia (DANONE) Opoleinwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka Nutricia (DANONE) Opole
Opole, Marka z Jemielnicy 1
38 milionów złotych dla Energa-Operator SA na modernizację kluczowych stacji elektroenergetycznych w woj. kujawsko-pomorskimartykuł
Pokaż artykuł
38 milionów złotych dla Energa-Operator SA na modernizację kluczowych stacji elektroenergetycznych w woj. kujawsko-pomorskim
Energa-Operator otrzymała 38 milionów złotych na modernizację kluczowych stacji elektroenergetycznych w woj. kujawsko-pomorskim. Celem dofinasowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej projektu, jest wsparcie rozwoju elektromobilności. W jego ramach spółka zrealizuje zadania inwestycyjne, których łączna wartość przekracza 63 miliony złotych.
Wrocław przeznaczy ponad 128 milionów złotych na wakacyjne remonty i modernizacje szkół i przedszkoli [LISTA]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław przeznaczy ponad 128 milionów złotych na wakacyjne remonty i modernizacje szkół i przedszkoli [LISTA]
W tegoroczne wakacje miasto Wrocław planuje jak co roku wiele remontów i modernizacji szkół i przeds...
Wrocław: AMW sprzedaje jedną z ostatnich działek na Kępie Mieszczańskiejartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: AMW sprzedaje jedną z ostatnich działek na Kępie Mieszczańskiej
Nowego właściciela nieruchomości położonej w północnej części nadodrzańskiej wyspy mamy poznać za dw...
[Poznań] Jedna ze spółek Grupy PKP w Malta Houseartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Jedna ze spółek Grupy PKP w Malta House
Firma PKP Informatyka wynajęła 532 mkw. powierzchni biurowej w poznańskim kompleksie Malta House nal...
Warszawa: Orange sprzedaje za miliony nieruchomość w Wawrzeartykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Orange sprzedaje za miliony nieruchomość w Wawrze
Przy ulicy Radłowskiej mieści się kilkukondygnacyjny budynek biurowo-mieszkalny. Firma telekomunikac...
Łask zyska lepsze połączenie z S8. Prace na  Drodze Wojewódzkiej 473 nabierają tempaartykuł
Pokaż artykuł
Łask zyska lepsze połączenie z S8. Prace na Drodze Wojewódzkiej 473 nabierają tempa
Trwa rozbudowa blisko 2,5-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 473 prowadzącego do drogi ekspresowej S8. To jedna z najważniejszych inwestycji drogowych realizowanych obecnie w rejonie Łasku, współfinansowana ze środków Funduszy Europejskich dla Łódzkiego 2021–2027.
311 mln zł na polską zaporę minową "Tarczy Wschód", produkowaną przez BELMA S.A. z Bydgoszczy artykuł
Pokaż artykuł
311 mln zł na polską zaporę minową "Tarczy Wschód", produkowaną przez BELMA S.A. z Bydgoszczy
Ponad 311 mln zł na polską zaporę minową "Tarczy Wschód", produkowaną przez BELMA S.A. z Bydgoszczy. W Ministerstwie Aktywów Państwowych podpisano umowę inwestycyjną w ramach dokapitalizowania Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych „BELMA” S.A. ze środków pozyskanych z Funduszu Inwestycji Kapitałowych (FIK).
Termin uruchomienia wielkiego pieca w Dąbrowie Górniczej przełożony. Rośnie niepokój wśród pracownikówartykuł
Pokaż artykuł
Termin uruchomienia wielkiego pieca w Dąbrowie Górniczej przełożony. Rośnie niepokój wśród pracowników
Wielki piec nr 3 w Dąbrowie Górniczej ma zostać ponownie uruchomiony później niż wcześniej zapowiadano. Decyzja zarządu ArcelorMittal Poland wzbudziła niepokój wśród załogi zakładu. Pracownicy obawiają się powtórki scenariusza z krakowskiej huty koncernu, gdzie kilka lat temu tymczasowe zatrzymanie wielkiego pieca skończyło się jego trwałym wygaszeniem.
Poczta Polska wystawiła na sprzedaż swój kompleks przy ulicy Cystersów 21 w Krakowie. Chce za niego milionyartykuł
Pokaż artykuł
Poczta Polska wystawiła na sprzedaż swój kompleks przy ulicy Cystersów 21 w Krakowie. Chce za niego miliony
Poczta Polska wystawiła na sprzedaż 2-hektarowy teren przy ul. Cystersów 21 (Grzegórzki) w Krakowie. Kompleks był wykorzystywany przez Polskę Pocztą jako przestrzeń biurowa oraz powierzchnia magazynowo-gospodarcza i techniczna.
Wrocław: Zabytkowe Centrum Biznesu na Karłowicach będzie większe [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Zabytkowe Centrum Biznesu na Karłowicach będzie większe [WIZUALIZACJE]
Jeden z budynków na terenie kompleksu przy ulicy Jana Długosza przejdzie rozbudowę. Tym samym wrocła...
[Poznań] Budynek wielorodzinny "Dojazd 10a"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Poznań] Budynek wielorodzinny "Dojazd 10a"
Poznań, Jeżyce
Czeladź: Kolejna inwestycja Panattoni Europeartykuł
Pokaż artykuł
Czeladź: Kolejna inwestycja Panattoni Europe
Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie, powiększy podaż magazynową na Ślą...
We Wrocławiu ruszyła budowa Centrum Zaufanych Systemów Informacyjnych i Telekomunikacyjnych [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu ruszyła budowa Centrum Zaufanych Systemów Informacyjnych i Telekomunikacyjnych [FILM+WIZUALIZACJE]
Kolejna ważna inwestycja Politechniki Wrocławskiej w stolicy Dolnego Śląska. W Kampusie Na Grobli ruszyła budowa siedziby „Centrum Zaufanych Systemów Informacyjnych i Telekomunikacyjnych”. Znajdą się w nim m.in. specjalistyczne laboratoria badawcze i pracownie, taras antenowy, instalacja fotowoltaiczna oraz pełne zaplecze socjalne.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Miejskie Zakłady Kąpielowe, Teatralna 10-12
Wrocław, Stare Miasto
REKLAMA